Drukujemy tuszami które posiadają certyfikat Digigraphie®

Digigraphie® to technologia firmy Epson, lidera w świecie przetwarzania obrazu, dzięki drukarkom, podłożom i tuszom pozwalającym na uzyskanie szerokiej przestrzeni barwnej, możliwa stała się cyfrowa reprodukcja sztuki. Kopie pozostają wierne oryginałom, ponieważ ich tworzenie odbywa się z precyzyjnym odwzorowaniem barw i najdrobniejszych szczegółów. Digigraphie® jest synonimem absolutnej jakości, powtarzalności wydruków i niespotykanej trwałości – reprodukcja  zachowa jakość kolorystyczną nawet ponad sto lat!

 

Na targach Photokina 2008 Epson zaprezentował Digigraphie czyli świadectwo najwyższej jakości dla fotografów, artystów i muzeów, wynik kilku lat badań Epsona nad technicznymi aspektami drukarek oraz odpornością i jakością rodziny atramentów pigmentowych UltraChrome™.

 

Cyfrowe wydruki,są tworzone za pomocą profesjonalnej drukarek Epson Stylus Pro wyposażonych w atramenty UltraChrome™, UltraChrome K3 oraz UltraChrome K3 z kolorem Vivid Magenta. Istnieje też szereg certyfikowanych papierów, które zapewniają najwyższe standardy jakości.

 

Drukarki Epson z  atramentami SureColor Pro  i papiery firmy Epson mają kilka cech, dzięki którym spełniają oczekiwania zawodowych fotografów i artystów. Oferują szeroką gamę kolorów, wyjątkową, płynną gradację oraz ścisłą kontrolę nad tonem i odcieniem wydruków czarno-białych, która jest zasługą trzech gęstości atramentu czarnego oraz zaawansowanego sterownika drukarki. Głowica drukująca Micro Piezo™ zapewnia spójność wydruków, a opatentowany atrament pigmentowy Epsona gwarantuje ich wysoką trwałość.

 

Nowatorskie rozwiązania

 

Technologia  tuszy firmy Epson zapewnia najwyższe standardy w cyfrowej reprodukcji sztuki, gwarantujące nadzwyczajną jakość i wytrzymałość druku. Umożliwia tworzenie lub reprodukowanie dzieł sztuki, które będą cieszyły nasze oczy na wystawach w galerii i domu.

 

Nowoczesne tusze pozwalają artystom poprawić odbiór dzieł, oferując wysokiej jakości wydruki w niewielkich nakładach. Jest to doskonała alternatywa dla dużych nakładów czy pojedynczych prac. Każdy decyduję o formacie wydruku i podłożu, na którym zostanie wykonany. Gotowy wydruk jest  nowym sposobem promocji i prezentacji sztuki.

Wydruki tymi tuszami i na odpowiednim papierze  to Idealne rozwiązanie dla Galerii i Muzeów, do doskonałe rozwiązanie dla fotografów. Obecnie nie ma lepszej technologi która zapewni jakość, trwałość i oryginalność.

 

Serdecznie zachęcamy do współpracy.