Druk Cyfrowy Złoty standard w dziedzinie grafiki. Niezrównane drukowanie kolorów. Czołowa w branży elastyczność w zakresie nośników. Profesjonalne technologie zarządzania kolorami dzięki serwerowi EFI  XF, dodatkowo wspiera kolory dodatkowe PANTONE ® . Oto główne cechy druku cyfrowego – jedynej drukarki kolorowej w tej klasie, która ma pełny wachlarz zaawansowanych możliwości wymaganych w dzisiejszych środowiskach intensywnie wykorzystujących grafikę. Obecnie każda firma, która tworzy duże nakłady wydruków o wysokiej rozdzielczości, np. firma zajmująca się reklamą, projektowaniem grafiki, komunikacją marketingową, fotografią i wiele innych, może za sprawą niezrównanych

i najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w drukarce  produkować prace o kluczowym znaczeniu.

Rozdzielczość 1200 x 2400 dpi.

Formaty plików

Drukujemy z wysoką rozdzielczością co pozwala na tworzenie realistycznych obrazów, zdjęć i grafik, a ponadto zapewnia wyraźny tekst i dużą szczegółowość wydruków.

Pliki przyjmujemy w formatach: JPEG, TIFF, EPS oraz PDF.  Czas oczekiwania ustalami indywidualnie do pracy. Wydruki możemy dostarczyć do Ciebie naszym kurierem. Prace wysyłane do godziny 17 to koszt 25 zł (netto). U nas wydruk plus kurier, to ciągle tani zestaw.

Format  wydruku

Projektanci, fotograficy i specjaliści kreatywni z każdej branży: Teraz, za sprawą niezwykle szerokich możliwości obsługi nośników przez drukarkę, praktycznie nie ma ograniczenia co do typu drukowanych materiałów.

Od broszur dla klientów i ofert sprzedaży po plakaty, wstęgi, broszury i wizytówki, żadne inne urządzenie w tej klasie nie drukuje tak wspaniałych kolorów na najszerszej gamie gramatur i formatów nośników. Używaj gramatur od 75 do 350 g/m2 oraz formatów od 88 x 99 mm do 320 x 1219 mm więc popuść wodze fantazji.

SpotColor  - PANTONE ®

Drukowanie kolorów jak z drukarni, ale bez drukarni. Drukarka kolorowa  zawiera głowicę drukującą Hi-Q LED, która zapewnia lepszą kontrolę intensywności i czasu naświetlania punktów, a także charakteryzuje się precyzyjnym wyrównaniem kolorów.

SOFT PROOF

TO ZNACZY -  KONIEC ZE ZŁYMI KOLORAMI

Większość  z was chcę sprawdzić swoją pracę,  szybko tanio i wygodnie.  Dlatego My  proponujemy Wam zrobić wydruki wstępne, gdzie odwzorowanie koloru jest na tyle poprawne, że łatwo sprawdzicie i wyłapać błędy, na etapie projektu.

Oczywiście nie zastąpi to wydruku Proof , gdzie delty E ściśle są określone normą ISO 12647-7, ale staramy się nie przekraczać norm dopuszalnych dla wzorców kolorystycznych.

Drukarka posiada finiszer więc można korzystać z gamy profesjonalnych opcji wykańczania dokumentów.

• Zszywanie: 50 arkuszy, w wielu miejscach

• Dziurkowanie: 2 lub 4 dziurki

• Tworzenie broszur zszytych grzbietowo

• Składanie V, do 15 arkuszy

• Formaty: 182 x 182 mm do 330,2 x 483 mm

 

Dodatkowa dla Panstwa wygody dodajemy możliwość położenia foli;  błysk lub matt, co często przy drukowaniu zdjęć  poprawia i eksponuje  wszystkie walory wydruku

NASZA OFERTA