W czasach fotografii cyfrowej, gdzie analogowe zdjęcia w postaci odbitek, slajdów lub negatywów, wracają do łask, szukamy dobrego rozwiązania dla archiwizacji domowych zasobów. Chętnie oglądamy stare albumy rodzinne, które straciły swój dawny blask. Negatywy
w pudełkach wysychają i coraz bardziej ulegają uszkodzeniu. Dlatego oferujemy usługę, dzięki której stare fotografie zyskają nowe, lepsze, cyfrowe życie. Zastanów się, zanim oddasz te cenne pamiątki komuś bez doświadczenia. Skanujemy na najlepszym sprzęcie; Nikon  Supercoolscan 9000 ED i Epson, wspartych najnowszym oprogramowaniem SilverFast 8. Po prostu sprawdz nas.

Dlaczego warto

Rodzinne fotografie to najlepsza pamiątka. Dlatego warto je zeskanować i przywrócić im dawną świetność.

Od wielu lat zajmujemy się tym profesjonalnie, korzystając
z najlepszych skanerów.

Jesteś fotografem

Jeśli kochasz fotografię analogową, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Przyjdź do nas i porozmawiaj z nami
o archiwizacji Twoich zasobów. Na pewno przez tyle lat zebrało się sporo negatywów i odbitek.

DUŻO SKANÓW

TO BARDZO WYGODNE

A jeśli masz naprawdę dużo zdjęć do zeskanowania, to zadzwoń do nas, i umów się na spotkanie. Odpowiemy  na wszystkie Twoje pytania. Ustalimy również indywidualnie cenę.

OPISZ SKANY

DLA PORZĄDKU

Może to ułatwić  odszukanie tego jedynego zdjęcia, po nazwie, czy  dacie. To naprawdę ułatwi życie.

CZAS

CENIMY TWÓJ CZAS

Każdą prace traktujemy indywi-dualnie. Termin realizacji pracy zależy od jej wielkości.

DOBRA RADA

TO DELIKATNA SPRAWA

Jeśli widzisz, że Twoje zdjęcia
i negatywy są w kiepskim stanie, to proponujemy ich nie rozklejać itp.  Zrobimy to za Ciebie. Wsadź je delikatnie do pudełka i przyjedź do nas.

Gwarancja Jakości

Dziś wszyscy dookoła obiecują gwarancję na wykonanie tej usługi. Ale czy może być lepsza rekomendacja od tej, że  skanowaniem zajmujemy się od ponad dziesięciu lat.  Nasze doświadczenie to tysiące zeskanowanych slajdów, negatywów i odbitek.

Na początku skanowaliśmy dla wielkich wydawnictw, do prasy. Teraz nasze doświadczenie wykorzystuje szerokie grono  pasjonatów.

JAKOŚĆ

3200 DPI

Skanujemy 48 bitowe pliki w 3200 dpi rozdzielczości optycznej. Ta jakość powinna wystarczyć każdemu do dowolnego użytku, od studia po prywatnego klienta.

FORMAT

WSZYSTKIE FORMATY

Zeskanujemy każdy format slajdu
i negatywu, zaczynając od małego obrazka 34 mm po 5x5 cm, 6x4cm,

6x7cm, 6x8cm, 6x12cm. Zdjęcia lub materiały papierowe do formatu 33x45 cm.  Jeśli masz większy format zadzwoń.

Po zeskanowaniu  możliwie jest  odzyskanie utraconych właściwości fotografii. Z pomocą retuszu i korekty, przywracane są naturalne kolory zdjęcia, usuwane są drobne zadrapania i rysy, a także inne niepożądane uszkodzenia. Po zeskanowaniu starych odbitek jest możliwość wydrukowania ich na nowo, na wysokiej jakości drukarce Epson i papierze np: BARYT.

NASZA OFERTA