PROOF cyfrowy służy do sprawdzenia kolorów Twojej pracy przed wysłaniem do drukarni. Zapewnia możliwość sprawdzenia jak bedzie wyglądać Twoja praca, a tym samym dokonania ewentualnych proprawek To na pewno wpłynie na wyłapanie błędów i obniżenie kosztów. Najwyższa jakość zachowana jest dzięki serwerowi ColorProof XF, oraz dzięki drukarce 8-kolorowej z tuszami Epson UltraChrome™ K3. Wasze wydruki zawsze będą wysokiej jakości dzięki idealnemu odwzorowaniu obrazu, stabilności i jednolitości kolorów.

Dla ciekawych

Pliki

Każdy wydruk próbny (proof) posiada pasek kontrolny Ugra Fogra-MediaWedge V2.2a lub 3.0a. Wraz z wydrukiem próbnym klient może otrzymać wyniki kontroli poprawności PROOFa w postaci nalepki certyfikacyjnej. Jest to raport z pomiaru paska kontrolnego i przyrównania wyników pomiaru do symulowanej przestrzeni barw. Standardowo próby wykonywane są na profilu ISOCoated_v2, ale na życzenie możemy symulować profil dostarczony przez klienta.

 

Pliki przyjmujemy w formatach: JPEG, TIFF, PS (separacja
i kompozyt), EPS oraz PDF, bez kompresji wewnętrznej LZW oraz JPG tylko max quality!!.  Czas oczekiwania na odbitkę A4, to około 15-20 minut. PROOFa możemy dostarczyć do Ciebie naszym kurierem. Prace wysyłane do godziny 17 to koszt 25 zł (netto). U nas proof plus kurier, to ciągle tani zestaw. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.30 - 19.30.

Format  wydruku

Drukujemy z roli o szerokości 60 cm i długości 30 m. Format A0 zadowoli wybrednych. To wielkie możliwości, tym bardziej ze możemy wydrukować w rodzielczości 1440x720 dpi. Jeśli jest taka potrzeba  wydrukujemy na piance, szerokość wydruku do 120 cm. Idealne rozwiązanie np dla witryn sklepowych.

Czas

CENIMY TWÓJ CZAS

Większość prac wykonujemy
w czasie krótszym niż godzina.

 

Jesteś w okolicy

ODWIEDŹ NAS

Jeśli zależy Ci na czasie, zadzwoń 
i odwiedź Nas. Może to znacznie przyśpieszyć wykonanie zlecenia.

Dowolny profil ICC

Podstawowy profil to ISO Coated v2, ale jesteśmy w stanie skalibrować maszyny do profilu dostarczonego przez Was. Obecnie mamy ponad dwadzieścia profili. Zadzwoń i sprawdz nas.

Jesteśmy prekursorami proofingu, więc w tym temacie czujemy się swobodnie.

PROFIL

NIE MA PROBLEMU

Masz nietypowy profil ICC i chcesz zobaczyć jak będzie wyglądała Twoja praca na tym profilu? Wyślij go nam razem z pracą, a my to wydrukujemy.

STAŁA UMOWA

TO BARDZO WYGODNE

Jeśli z nami podpiszesz umowę, zaproponujemy Ci inne ceny.  To nie tylko oszczędność Twoich pieniędzy ale i czasu, dlatego że masz wysoki priorytet przy  drukowaniu Twoich prac.

SpotColor  - PANTONE ®

Drukujemy prace z dodatkowymi kolorami SpotColor  PANTONE, a jeśli nie mamy tego koloru, podając nam wartość L*a*b* jesteśmy  w stanie zasymulować ten kolor w Waszej pracy.

Obecność w pracy kolorów dodatkowych nie wpływa na koszt PROOFa.

QUICK PROOF

TO ZNACZY - SZYBKI PROOF

Większość  z was chcę wysłać swoją pracę,  szybko i wygodnie.  Dlatego My  stworzyliśmy tą usługę specjalnie dla Was, zapomnijcie o FTP-ach. Wyślijcie do nas swoją pracę w mailu,  teraz jest możliwe, bo można przesyłać pliki spakowane zip-em nawet do 40 MB.

PROOF cyfrowy jest drukowany zgodny z normą ISO 12647-7

 

PROOF jest drukowany z paskiem kontrolnym UgraFogra v2.2a, albo 3.0,  służącym do pomiaru różnicy barw dE. Zawiera tolerancję numeryczną zawartą w wyżej wymienionej normie. Na życzenie  klienta po wydrukowaniu proofa jest wykonywana kontrola jakości do symulowanej przestrzeni barw. Po pomiarze drukujemy nalepkę certyfikacyjną i umieszczamy ją na wydruku.

 

Jeśli jesteście zainteresowani standartem ISO 12647-7, to zapraszamy na stronę www.iso.org

 

NASZA OFERTA